O Gaselle Sp. z o.o.

 

Spółka prowadzi swoją działalność na podstawie koncesji nr OPG/170/18551/W/2/2009/BP, wydanej na okres 15 czerwca 2009 r. do 31 grudnia 2025. Koncesja obejmuje działalność polegającą na obrocie paliwami gazowymi na potrzeby odbiorców zlokalizowanych na terytorium Polski. Gaselle Sp. z o.o. posiada koncesję na obrót gazem ziemnym zagranicą nr OGZ/197/18551/W/DRG/2020/KL na okres od dnia 22 grudnia 2020 roku do dnia 31 grudnia 2025 roku.

 

 

Naszą specjalnością jest dostawa paliw metanowych:

Gaz sieciowy

LNG

CNG

Swoją ofertę kierujemy do:

Przemysł

Przemysłu

Producent energii

Producentów energii

Zakład produkcyjny

Zakładów produkcyjnych

Samorządy

Samorządów

Transport lądowy

Firm transportowych

Różnorodność stosowanych przez nas rozwiązań daje nam możliwość dostarczania energii praktycznie w każde miejsce wskazane przez naszych Klientów.

 

O Grupie Respect Energy S.A.

 

Jesteśmy spółką z polskim kapitałem specjalizująca się w handlu energią elektryczną.

Jako jedyni w Polsce, pozyskujemy, a następnie sprzedajemy, tylko i wyłącznie energię pochodzącą z odnawialnych źródeł. Kierujemy się szacunkiem do natury i do człowieka. Energia odnawialna to dla nas oczywisty i jedyny wybór. Pozwala to nam i naszym klientom włączenie się do działań redukujących ślad węglowy. Jesteśmy jednym z największych niezależnych podmiotów na krajowym rynku energii elektrycznej. Współpracujemy z grupą ponad 400 wytwórców energii elektrycznej w Polsce.

Posiadamy koncesję na obrót energią elektryczną numer OEE/796/23331/W/DRE/2014/ŁG, uzyskana decyzją Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki w roku 2014. Co więcej, jesteśmy animatorem na Towarowej Giełdzie Energii.

Jesteśmy spółką docenianą m.in. w obszarze energetyki, innowacji oraz ekologii. Otrzymaliśmy również nagrody za wyniki finansowe.

Nasze sukcesy:

  • Innowator Wprost w kategorii „Ekologia i środowisko”,
  • Najlepszy Partner w Biznesie 2020 wg Home&Market– nagroda specjalna w kategorii „Zielona energia”,
  • Ambasador Ekologii – nagroda dla Sebastiana Jabłońskiego, przyznana przez Instytut Europejskiego Biznesu,
  • Brylant Polskiej Gospodarki 2020 – nagroda przyznana przez Instytut Europejskiego Biznesu w XIII edycji Konkursu Brylanty Polskiej Gospodarki 2020,
  • Gepard Biznesu 2020 – nagroda przyznana przez Instytut Europejskiego Biznesu w XV edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2020,
  • Światowa Firma Worldwide Company 2020 – nagroda przyznana przez Instytut Europejskiego Biznesu w VIII edycji Konkursu Światowa Firma Worldwide Company 2020.

Zapraszamy na stronę: www.respect.energy